Sztuka odpychania mężczyzn i kobieta, która za tym stoi

Zooey Deschanel nie ma nic do Leandry Medine, twórczyni rewelacyjnie popularnego bloga Man Repeller i autorki nowej książki Man Repeller: Seeking Love. Finding Overalls.

Chociaż „adorkable” to nawet nie do końca właściwe słowo dla niej; lepszą etykietą byłoby może „awkwardtastic”. Miałam szczęście zobaczyć jej przemówienie w 92Y na Manhattanie na początku tego tygodnia, więc miałam miejsce w pierwszym rzędzie (no, w 10 rzędzie), aby zobaczyć całą jej błyskotliwość.

Aby uzyskać trochę kontekstu, Medine, córka imigrantów, którzy wychowali ją w Nowym Jorku, założyła bloga bez żadnego wielkiego planu. Koncepcja bloga, która została jasno określona w samym poście na stronie w 2010 roku, miała na celu zdefiniowanie, co to znaczy być mężczyzną odstraszającym.

Człowiek odpychający jest wyjaśnione jako „ubieranie się w sartorially obraźliwy tryb, który może spowodować odpychanie członków płci przeciwnej,” i obejmuje noszenie odzieży, takich jak spodnie haremowe, boyfriend jeans, kombinezony, ramiączka i kombinezony. Jest to piękna część mody i feminizmu.

Medine przyznaje, że nie miała żadnego wielkiego planu, kiedy założyła stronę. „Byłam wysoce nieświadoma, kiedy ją założyłam”, powiedziała w 92Y. Powiedziała Stuff.Co.Nz, „Po studiach dziennikarskich [w NYC’s New School] przez trzy lata, założenie bloga było bardzo odświeżającym sposobem na dalsze doskonalenie [tej] umiejętności bez ciągłego poczucia lekkiej porażki.”

Jej pouczający i przezabawny styl pisania, a także wyjątkowe i pociągające (no, przynajmniej dla kobiet) wyczucie mody, sprawiły, że obecnie ma ponad 3,5 miliona widzów miesięcznie. Współpracowała z wieloma dużymi markami, a nawet wystąpiła w kampanii reklamowej dla Uniqlo.

Tak naprawdę to idea rządzi modą, ale nikt nigdy nie stwierdził bezczelnie oczywistości: kobiety ubierają się dla innych kobiet. Czy myślicie, że mężczyźni naprawdę wiedzą, kiedy mamy na sobie coś z tego sezonu, a kiedy z poprzedniego? Czy kiedykolwiek zrozumieją, dlaczego tak bardzo kochamy skinny jeans? Jak więc Medine doszła do bycia takim blogowym, modowym geniuszem? Cóż, książka opowie wam o tym szczegółowo, ale w poniedziałkowej rozmowie z redaktorką naczelną Jezebel, Jessicą Coen, zdradziła nam kilka najważniejszych punktów.

  1. Jest ekstrawertyczką, w każdym calu.

Uzyskała 87 punktów w teście Myers-Briggs.

  1. W szkole średniej nosiła mundurek.

Było to dla niej trudne, ponieważ uczęszczała do szkoły w Nowym Jorku i była otoczona przez tyle niesamowitej mody.

  1. Jej babcia miała ogromny wpływ na jej styl.

Mówiła o tym, jak wielu z nas romansuje z latami 40-tymi i 50-tymi, kiedy nasi dziadkowie byli kwitnący. Jak moglibyśmy tego nie robić? To albo my romantyzujemy to, albo internet właśnie zrujnował glamor dla nas dzisiaj. „Oni widzieli Franka Sinatrę w Monako. Mamy Michaela Buble śpiewającego piosenki Franka Sinatry”, powiedział Medine.

  1. Man repelling to prawdziwy ruch mocy.

„To wybór, którego dokonujesz i stawia status związku w twojej kontroli”, powiedziała. Man repelling polega na ubieraniu się dla siebie i byciu wygodnym, a ona odkrywa, że człowiek przyciągający ma tendencję do bycia niewygodnym, dosłownie z powodu stroju i dlatego, że nie jest tym, czego chcesz.

  1. Wybieranie jej sukni ślubnej nie było tak wielką sprawą.

Zaskakująco, wybierając jej suknię ślubną (wyszła za mąż w zeszłym roku) nie było, że wielka sprawa do niej. Czuła, że oczekuje się, że suknia ślubna będzie reprezentować ten przełomowy moment, ale tak naprawdę nigdy nie mogła. Trzymaj się kombinezonów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top