Sophie Hunter miała na sobie Dior Haute Couture na premierze „Black Mass”

Benedict Cumberbatch jest typem faceta, nad którym się rozpływasz z koleżankami, czy to oglądając po raz ósmy odcinki Sherlocka, czy też obserwując jego kroki na czerwonym dywanie. Ale na premierze „Black Mass” podczas BFI London Film Festival w Odeon Leicester Square, to jego piękna panna młoda nie mogła oderwać oczu.

Sophie Hunter, która poślubiła Cumberbatcha podczas walentynkowej ceremonii na początku tego roku, założyła promienną biało-srebrną suknię od Dior Haute Couture. Suknia, która miała swoją premierę na jesiennym wybiegu 2015 Christian Dior cechuje się ręcznie malowaną pastelową bawełną i biżuteryjną kamizelką w kształcie kanikuły.

Sama rześka, ale płynąca biała sukienka wyglądałaby wyrafinowanie i glamour na reżyserze teatralnym i dramatopisarzu, ale nakładka z biżuterii zabrała sukienkę na następny poziom szyku bez poświęcania ani jednego skrawka elegancji. A sam Cumberbatch wyglądał w klasycznym czarnym garniturze, co sprawiło, że para oszałamiała na imprezie na Leicester Square.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top