Ładowanie urządzeń w dowolnym miejscu bezpiecznie z adapterem antyhakerskim za 15 dolarów

Nie zostawiaj swoich danych podatnych na atak w miejscach publicznych.

Jeśli korzystasz z publicznego portu USB i chcesz mieć pewność, że Twoje pliki są cyberbezpieczne, spokój ducha, jeśli chodzi o Twoje dane osobowe, jest ważny w cyfrowym świecie, w którym wszyscy dziś żyjemy. Karty kredytowe, których używasz podczas zakupów online, informacje bankowe i nie tylko, chcesz mieć pewność, że wszystko to jest bezpieczne i nie znajduje się w niczyich rękach. Świetny sposób, aby zachować poufne informacje bezpieczne, a jednocześnie poweryour komputera jest z narzędziem, które może zrobić obie.

Wprowadź USB Anti-Data Hacker Charging Adapter. Kiedy jesteś niski na baterii w niewygodnym miejscu, takich jak lotnisko i w potrzebie ładowania urządzeń, ten poręczny gadżet może pomóc. Jest na sprzedaż za jedyne 14,99 dolarów, w 62% od zwykłej ceny przez ograniczony czas. 

Jest mały i super lekki, więc łatwo go zabrać ze sobą na co dzień – zwłaszcza miejsca, gdzie będziesz z dala od domu przez długi czas i w potrzebie ładowania. Jest uniwersalnie kompatybilny i może towarzyszyć wszędzie.

Jeśli podróżujesz samolotem lub pociągiem, dojeżdżasz do pracy lub kończysz dzień w restauracji, istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz musiał podłączyć swój telefon. I chociaż możesz być przygotowany i pamiętać o zabraniu kabla USB, adapter ładowania USB Anti-Data Hacker pozwala zrobić jeszcze jeden krok w kierunku ochrony siebie. Ten adapter anty-hakerski pomaga złagodzić obawy związane z kradzieżą danych z komputera, ponieważ twierdzi, że fizycznie blokuje transfer danych.

Zasilać swoje urządzenia w dowolnym miejscu bez obaw. Normalnie 39 dolarów, można uzyskać USB Anti-Data Hacker Charging Adapter na sprzedaż za jedyne 14,99 dolarów na ograniczony czas. 

Ceny mogą ulec zmianie.

USB Anti-Data Hacker Charging Adapter

14,99$ w sklepie Mashable

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top