Najlepsze karty microSD, jakie możesz kupić

Jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie plików i zdjęć, powinieneś użyć mojego wyboru najlepszych kart microSD.

Z biegiem lat gromadzimy wiele treści. Czy to zdjęcia, czy wideo, mamy tendencję do noszenia ze sobą wielu mediów, ale nasze urządzenia mogą przenosić tylko tyle. Niestety, w telefonach i tabletach pojemność jest ograniczona. Co więc zrobić, gdy masz pliki, które musisz przechowywać? 

Odpowiedzią może być karta microSD. Karty te pomagają w przenoszeniu i przechowywaniu plików, pracując z prędkością błyskawicy, aby chronić swoje pliki w bezpiecznym miejscu. Nie wszystkie karty są tworzone tak samo, jednak, dlatego trzeba znaleźć najlepszą kartę microSD do zaufania z plików.

Mogę pomóc. Znalazłem najlepsze karty microSD, które pomogą zabezpieczyć Twoje najcenniejsze przedmioty na długie lata.

plusy i minusy

plusy

 • Duża prędkość odczytu i zapisu
 • Szybkie transfery
 • 4-letnia gwarancja

minusy

 • Niska klasa prędkości

więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna: Prędkość odczytu: 100MB/s | Prędkość zapisu: 60 MB/s | Klasa: Class 10 | Pojemność: 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB 

Karta microSD Samsung Evo Plus jest ogólnie najlepszą kartą microSD dzięki niezawodnej wydajności i wytrzymałej, trwałej konstrukcji. Jest to dobrze zabezpieczona karta microSD o czterostopniowej ochronie; jest wodoodporna i może wytrzymać zmienne temperatury z konstrukcją odporną na promieniowanie rentgenowskie i magnesy. Jest to karta klasy 3, klasy 10, która oferuje rozsądne prędkości odczytu i zapisu z obsługą 4K UHD dla wszystkich ważnych filmów i plików. Gdy używasz tej karty, możesz przenieść film o pojemności 3 GB w zaledwie 38 sekund.

Lexar Professional 1066x microSDXC card

plusy i minusy

plusy

 • Bardzo szybki
 • Przystępna cena
 • Niezawodna wydajność

minusy

 • Mniejsza niż Pro
 • Najlepszy dla mniejszych urządzeń

więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna: Prędkość odczytu: 160MB/s | Prędkość zapisu: 120 MB/s | Klasa: A2| Pojemność: 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB 

Gdy masz dużo filmów do przeniesienia, rozważ kartę Lexar Professional 1066x microSDXC. Dzięki technologii UHS-I transfery są super szybkie – jedne z najszybszych na naszej liście – z obsługą treści Full HD i 4K UHD. Ta karta jest kompatybilna z szeregiem urządzeń, w tym smartfonem, tabletem i aparatem. Użyj tej karty ze swoim dronem, kamerą akcji lub smartfonem z systemem Android. Tak czy inaczej, jest ona odporna na wodę, wstrząsy, wibracje i promieniowanie rentgenowskie, co zapewnia niezawodną konstrukcję, którą możesz zabrać ze sobą w podróż.

Samsung EVO Select microSD memory card

plusy i minusy

plusy

 • Fantastyczna kompatybilność
 • Długa gwarancja
 • Stopień ochrony IPX7

minusy

 • Ograniczona pojemność
 • Nie tak szybka jak inne karty microSD

więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna: Prędkość odczytu: Do 100MB/s | Prędkość zapisu: 90 MB/s | Klasa: Class 10 | Pojemność: 128 GB, 256 GB

Karta pamięci Samsung EVO Select MicroSD obsługuje również treści 4K UHD. Jest to karta klasy 10, U3, która jest dostarczana z pełnowymiarowym adapterem SD. Możesz skorzystać z kompatybilności zarówno SD, jak i microSD, aby uzyskać większą elastyczność. Jest to również szybkie. Masz możliwość przeniesienia filmu o pojemności 3 GB w 38 sekund dla ultraszybkich transferów, a także jest wyposażony w możliwość przechowywania wszystkich ulubionych treści, trzymając do 20 godzin wideo Full HD lub 37 600 zdjęć.

Jaka jest najlepsza karta microSD?

Karta microSD Samsung Evo Plus jest niedroga, ma niezawodną wydajność i mnóstwo pozytywnych opinii użytkowników. Inne opcje mogą mieć szybsze prędkości odczytu i zapisu, ale doświadczenie użytkownika dla tej karty microSD jest fantastyczne. Aby zobaczyć, jak to porównuje, są to inne najlepsze karty microSD, które można kupić:

Najlepsza karta microSDKosztPrędkość odczytuPrędkość zapisu
Karta microSD Samsung Evo Plus$22.10100 MB/s60 MB/s
Karta Lexar Professional 1066x microSDXC$16.99160 MB/s120 MB/s
Samsung EVO Select Karta pamięci MicroSD$20.99100 MB/s90 MB/s
Karta SanDisk Extreme microSD$13.0090 MB/s40 MB/s
SanDisk Extreme Pro MicroSDXC$19.99170 MB/s90 MB/s

Jaka jest najlepsza karta microSD dla Ciebie?

Tutaj oferujemy rekomendacje naszych ekspertów, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą kartę microSD dla Twoich potrzeb.

Wybierz tę najlepszą kartę microSD…Jeśli chcesz…
Karta microSD Samsung Evo PlusDoskonała wartość i wydajność
Karta Lexar Professional 1066x microSDXCDo przechowywania dużej ilości filmów
Samsung EVO Select Karta pamięci MicroSDWszechstronna karta microSD w świetnej cenie
Karta SanDisk Extreme microSDDo przechowywania tony plików
SanDisk Extreme Pro MicroSDXCAby używać telefonu do przesyłania plików

Jak wybraliśmy te najlepsze karty microSD?

W moich poszukiwaniach wziąłem pod uwagę kilka czynników, które mogą pomóc również Tobie:

Pojemność: Jeśli rzeczywiście masz dużo zdjęć i filmów, mniejsza karta microSD nie wystarczy do przechowywania wszystkich przedmiotów, więc chciałbyś poszukać większej karty microSD, jak ta z 128 GB lub nawet 1 TB, jeśli potrzebujesz. 

Prędkość: Większość urządzeń jest kompatybilna z kartą klasy 10 lub U1. Jeśli jednak Twoje urządzenie wymaga niższej klasy prędkości, poszukaj kart microSD o klasie 2, 4 lub 6. 

Koszt: Cena karty microSD jest ważnym czynnikiem, ponieważ budżety mogą się znacznie różnić. Szukamy kart microSD, które odpowiadają wielu budżetom, zapewniając, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Co to jest karta microSD?

Karta microSD jest przeznaczona do stosowania w mniejszych urządzeniach, takich jak telefon lub aparat. Jest to kompaktowa wersja standardowej karty SD, oferująca miejsce na zdjęcia i filmy, do 1 TB pamięci. 

Jak działa karta microSD?

Karta microSD jest prosta i łatwa w użyciu. Działa z gniazdem kart SD w Twoim urządzeniu, gdy używasz adaptera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top