Ten pakiet szkoleń etycznego hakowania jest przyjazny dla początkujących i poniżej 50 dolarów.

Będziesz hakował złych facetów w krótkim czasie.

Zapotrzebowanie na specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa wciąż rośnie, a jedną z wyróżniających się umiejętności, której pracodawcy mogą poszukiwać, jest etyczny haker . Jeśli możesz nauczyć się tajników włamywania się do i z sieci i systemów, to możesz być w stanie dostać swoją stopę w drzwiach nowej kariery. Możesz nawet rozpocząć szkolenie etycznego hakingu na własny czas z Complete Ethical Hacking Bootcamp. Ten początkujący do mistrza hakerów pakiet szkoleń (Otwiera się w nowej karcie) jest na sprzedaż za jedyne 45 dolarów. 

Opanuj etyczny hacking w swoim własnym tempie 

Szukasz miejsca, aby rozpocząć szkolenie jako etyczny haker? Ten pakiet ma kursy dla całkowicie początkujących, ekspertów i mistrzów rosnących. Zacznij od podstaw i zobacz, jak kodowanie w Pythonie może pomóc w pisaniu własnych programów bezpieczeństwa w The Complete Python Hacking Course i Learn Python and Ethical Hacking from Scratch.

Testy penetracyjne są ważną umiejętnością dla etycznych hakerów , a dzięki tym kursom możesz przejść dwuczęściowe 32-godzinne głębokie nurkowanie, dzięki uprzejmości dwóch kursów przygotowujących do certyfikacji CompTIA

Niektóre z tych kursów wychodzą nawet poza teoretyczne hakowanie i pokazują, jak robić to naprawdę. Praktyczny kurs Wireless Networks Hacking from Scratch poprowadzi cię przez proces tworzenia środowiska laboratoryjnego i wdrażania ataków na sieci Wi-Fi. 

Każdy kurs w tym pakiecie jest prowadzony przez doświadczonego profesjonalistę, jakim jest David Bombal. Bombal ma certyfikat CCIE i prowadzi szkolenia Cisco od ponad 15 lat, a jest jednym z wykwalifikowanych specjalistów za kierownicą w tym mistrzowskim pakiecie. 

Po dokonaniu zakupu, wszystkie 151,5 godzin tego etycznego hacking bootcamp są twoje na całe życie. Uczyć się w dowolnym tempie pracuje dla Ciebie, aż jesteś gotowy, aby faktycznie rozpocząć poszukiwania nowej pracy.

Oszczędzaj na całe życie szkolenia z zakresu etycznego hakowania 

Niezależnie od tego, czy szkolisz się samodzielnie, czy uzupełniasz formalne wykształcenie informatyczne, materiały zawarte w tym pakiecie kursów mogą pomóc Ci pielęgnować talenty jako etyczny haker i wylądować na stanowisku podstawowym jako specjalista ds. bezpieczeństwa cybernetycznego. Przez ograniczony czas, uzyskać Complete Ethical Hacking Bootcamp (Otwiera się w nowej zakładce), podczas gdy jest na sprzedaż za jedyne 45 dolarów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top