Wspólne rozwiązanie DNSFilter i Banyan Security upraszcza zabezpieczenia typu zero-trust w przedsiębiorstwach

DNSFilter Inc. oraz Banyan Security ogłosiły dziś nawiązanie współpracy i stworzenie nowego wspólnego rozwiązania, które ma uprościć sposób, w jaki nowoczesne przedsiębiorstwa osiągają bezpieczeństwo typu zero-trust.

Wspólne rozwiązanie łączy zaawansowane wykrywanie zagrożeń i technologię filtrowania treści DNSFilter z platformą zdalnego dostępu Banyan Security. DNSFilter zapewnia bezpieczeństwo Domain Name System oparte na uczeniu maszynowym, a Banyan Security dostarcza bezpieczny zdalny dostęp, który w sposób ciągły egzekwuje zasady oparte na zaufaniu w oparciu o dowolną kombinację kontekstów użytkownika, urządzenia i aplikacji.

Wspólne rozwiązanie DNSFilter i Banyan Security ma pomóc nowoczesnym przedsiębiorstwom w zapewnieniu najmniej uprzywilejowanego dostępu do aplikacji i usług w infrastrukturze hybrydowej i wielochmurowej. Wspólne rozwiązanie jednocześnie chroni również użytkowników przed phishingiem, złośliwym oprogramowaniem i innymi internetowymi zagrożeniami cybernetycznymi, twierdzą firmy.

„Często słyszymy od klientów, że muszą bezproblemowo chronić pracowników przed stale rosnącą liczbą zagrożeń internetowych” – powiedział w oświadczeniu Jayanth Gummaraju, współzałożyciel i dyrektor naczelny Banyan Security. „Niedopuszczalne jest ryzykowanie ciągłości biznesowej z powodu wyłudzania danych przez użytkowników, wdrażania złośliwego oprogramowania lub co gorsza, ponoszenia przerw w działalności i strat finansowych wynikających z ataku ransomware. Właśnie dlatego integracja ma tak wiele sensu i chętnie rozwijamy naszą relację z DNSFilter.”

„Popyt na naszą ochronę przed zagrożeniami w warstwie DNS gwałtownie wzrósł w ciągu ostatnich kilku lat” – dodał Dave Raphael, chief product officer DNSFilter. „Partnerstwo z Banyan Security to logiczny kolejny krok, aby pomóc naszym klientom zabezpieczyć ich organizacje poza zagrożeniami internetowymi z dostępem typu „zero trust” do aplikacji i zasobów, niezależnie od lokalizacji.”

Banyan Security to startup wspierany przez venture capital, który do tej pory zebrał 47,3 miliona dolarów, według Crunchbase, w tym rundy w październiku ubiegłego roku i listopadzie 2019 roku. Inwestorzy obejmują Shasta Ventures LLC, Unusual Ventures L.P., Fin Capital LLC i M13 Ventures Inc.

DNSFilter jest również wspierany przez VC i zebrał podobną kwotę: 46,4 mln USD, według Crunchbase, od inwestorów, którzy obejmują Techstars Central LLC, Insight Partners Management LLC i Bigfoot Capital LLC.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top