Teaser Shazam 2 zdradza główne cameo z DC

Shazam! Fury of the Gods wypuścił ostatni teaser przed premierą filmu w kinach pod koniec tygodnia – i zawiera on poważny spoiler.

Fani oczywiście szybko podchwycili zaskakujące ujawnienie, podczas gdy reżyser David Sandberg ostrzegł fanów, aby unikali reklam telewizyjnych lub wyszukiwania filmu online, jeśli chcą obejrzeć Shazam 2 nieskażony.

„Cóż, jest kilka dużych spoilerów Shazam tam teraz. Jeśli chcesz wejść świeżo, może nie być online lub oglądać tv z reklamami … Całkiem dobra rada w ogóle faktycznie”, napisał na Twitterze.

Nie czytaj dalej, jeśli chcesz uniknąć spoilerów.

Related: Ross Butler w „Shazam 2” jest „oszołomiony” swoimi gwiazdami.

Spoiler to w rzeczywistości cameo z Dianą Prince/Wonder Woman Gal Gadot, która krótko pojawia się pod koniec zwiastuna.

W klipie widzimy, jak Zachary Levi’s Billy Batson próbuje flirtować z Wonder Woman, wykonując gest ręką „zadzwoń do mnie”. Jednak ona jest mniej niż pod wrażeniem, odpowiadając: „Trzymaj się ratowania świata, dzieciaku”.

Nieudana próba flirtu Billy’ego jest również wezwaniem do Shazam 2019, gdzie postać ujawniła, że zadurzyła się w superbohaterze.

Chociaż będziemy musieli poczekać do premiery filmu, aby zobaczyć dokładny powód, dla którego postać Gadot się pojawia. Możliwe, że może ona pomagać rodzinie w walce z córkami Atlasa.

gal gadot, wonder woman 1984

Pojawienie się Gadot może być zaskoczeniem dla fanów, biorąc pod uwagę obecną niepewność wokół postaci w DCU.

Po nominacji Jamesa Gunna i Petera Safrana do sterów franczyzy, plany dotyczące trzeciego filmu o Wonder Woman zostały porzucone, ponieważ para ta postanowiła poprowadzić uniwersum DC w nowym kierunku.

Gunn później wyjaśnił plotki dotyczące przyszłości Wonder Woman, nazywając twierdzenia o usunięciu postaci z uniwersum DC „nieprawdą”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top