Night Sight Pixel 6 i 6 PRO mają dostać przyspieszenie

Google spełnia swoją obietnicę, aby przynieść bardzo chwalony funkcji fotograficznej do wszystkich swoich telefonów i ma kilka innych smakołyków dla właścicieli Pixel w swoim najnowszym spadku funkcji. Aktualizacja jest udostępniana teraz do telefonów Pixel, i zawiera Magic Eraser dla wszystkich urządzeń, szybszy Night Sight dla Pixel 6 i 6 Pro, i Direct My Call ulepszenie dla starszych Pixels.

Magic Eraser zadebiutował na Pixelu 6 i 6 Pro, a był też dostępny na zeszłorocznych Pixelach 7 i 7 Pro. Oznacza to, że była dostępna tylko na telefonach z niestandardowym chipsetem Google Tensor, co może prowadzić do przekonania, że może działać tylko na telefonach z Tensorem. To oczywiście nie jest przypadek – w zeszłym miesiącu Google ogłosił, że funkcja będzie oferowana ze starszymi urządzeniami Pixel, a także będzie dołączona do subskrypcji Google One dla użytkowników Androida i iOS innych niż Pixel. To powiedziawszy, jest kilka kwalifikacji: twój telefon musi mieć co najmniej 3 GB pamięci RAM i musi działać z Androidem 8.0 lub iOS 15.0 lub nowszym.

Dzisiejszy zrzut funkcji przynosi również jedno z ulepszeń aparatu Pixel 7 do Pixel 6 i 6 Pro: szybszy Night Sight. Tryb nocny w Pixel 7 i 7 Pro nie robi nic fundamentalnie innego; po prostu działa sekundę lub dwie szybciej. To może nie brzmi jak wiele, ale robi dużą różnicę w prawdziwym użyciu. Teraz, 6 i 6 Pro dostanie tę korzyść, też, dzięki „nowym algorytmom zasilanym przez Google Tensor”, zgodnie z postem na blogu Google.

Tensor może być wymagany do przyspieszenia trybu nocnego, ale najwyraźniej nie jest to wymóg dla zaktualizowanego Direct My Call wprowadzonego na Pixel 7 i 7 Pro. Direct My Call – obecnie obsługiwany na Pixel 3A i nowszych – tworzy transkrypcję na żywo opcji drzewa telefonicznego, gdy są one czytane podczas połączenia. Ulepszone Direct My Call w 7 i 7 Pro jest w stanie transkrybować opcje menu przed ich odczytaniem w niektórych przypadkach. Ta aktualizacja nadchodzi do telefonów Pixel 4A i nowszych dla „wielu najpopularniejszych numerów bezpłatnych w USA.”

Google spełnia również swoją obietnicę o cyfrowym kluczu samochodowym z obsługą ultra-wideband. Ta aktualizacja pozwala Pixel 6 Pro i 7 Pro wykorzystać tę technologię do odblokowania lub zablokowania kompatybilnego samochodu bez wyjmowania telefonu z kieszeni. Istniejąca wersja funkcji cyfrowego klucza samochodowego działa z NFC, więc musisz trzymać telefon w pobliżu klamki drzwi samochodu, aby działał. Wersja UWB będzie działać tylko w „wybranych modelach BMW z rocznika 2022+”.

Istnieje hodgepodge innych aktualizacji, zbyt: możliwość ustawienia timera na urządzeniu Nest, a następnie wyświetlić go na Pixel, hub dla zdrowia i ustawień danych fitness o nazwie Health Connect, a dla Pixel Watch, wcześniej ogłoszone funkcji wykrywania upadku.

Google przynosi wiele swoich nowszych funkcji Pixel do starszych urządzeń, które kochamy, aby zobaczyć, ale nadal istnieje kilka nowszych funkcji Pixel 7 i 7 Pro, które nie zostały wykonane go do starszych modeli, w tym odblokowanie twarzy, Clear Calling i tryb wideo Cinematic Blur. Te funkcje wydają się bardziej związane ze sprzętem na nowych urządzeniach, więc nie wstrzymujemy oddechu, że trafią one na telefony poprzedniej generacji. W międzyczasie, można znaleźć pełną listę poprawek błędów i numery wersji oprogramowania, aby zwrócić uwagę na stronie internetowej wsparcia Google Pixel.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top